Gaziantep 1 Şubesi

!!! GAZİANTEP ŞUBESİ 7. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI. !!!

Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yapılan genel kurulun ardından tekrar başkan seçilen Ahmet GÖK, güven tazeledi.

 

Eğitim-Bir Sen Gaziantep Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurul, Gaziantep’in önde gelen siyasi ve bürokratları ile üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Genel Kurula tek liste ile giren Şube Başkanı Ahmet Gök, güven tazeledi. Başkan Ahmet Gök’ün yeni yönetim kurulu ise şöyle oluştu: Ahmet GÖK- Şube Başkanı, Yasin VIRIT – Şube Sekreteri, Mehmet DEMİR- Teşkilatlanma Sekreteri, Fahri ARSLAN – Mali İşler Sekreteri, Mehmet Ali DAĞDEVİREN, Resul YILDIZ – Hukuk/Toplu Sözleşme Sekreteri ve Cumaali KİRAZ – Eğitim/Sosyal İşleri Sekreteri.

Genel kurulun ardından bir konuşma yapan Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök,    

 

“7. Olağan Genel Kurulumuza Hoş geldiniz Sefalar getirdiniz. Değerli dava arkadaşlarım gelinen noktada safları sıklaştırmaya mecburuz çünkü açıkça görülüyor ki değerlerimize cephe almış olan millet düşmanları hala pusudadır.

 

Ülkemizde masonik yapılar ve sabataist dönmeler hala güçlü ve hala etkindir. Bunun en önemli sebebi ise bizim dağınık ve düzensiz oluşumuzdur.  Ancak ümitsizlik yok, yes’e düşmek yok, yılmak yok. Mağaradaki 2 adamdan Alemlerin yüzü suyu hürmetine yaratılmış olanın ifadesiyle LA TAHZEN İNNALLAHE MEANA Korkma, hüzünlenme, üzülme, Yes’e kapılma ALLAH cc. bizimle beraberdir. KARANLIĞIN EN YOĞUN OLDUĞU AN GÜNEŞİN DOĞUMUNUN EN YAKIN OLDUĞU ANDIR. Tüm bu acılar, zulüm, kan ve göz yaşları gösteriyor ki; Dünya bir değişime, dönüşüme gebedir, Dünya bir DİRİLİŞE gebedir. Bugün yaşadıklarımız BU kutlu doğumun sancılarıdır. Vakit içimizdeki FETİH sevdasını uyandırma vaktidir. Vakit İttihadı İslam Vaktidir(vakit KÜRT TÜRK ARAP kardeştir diye haykırma vaktidir).

 

Vakit Dünyalık tüm arzuları elinin tersiyle itip ölümü öldüren Filistinli Çeçenyalı yiğitlerin yolunu aydınlatma vaktidir. Vakit Edirne’den Kars’a, Mersin’den Giresun’a, Trabzon’dan Şırnak’a BİR ve BERABERİZ. Diye haykırma vaktidir. Vakit Anadolu  kıtası büyüklüğündeki dava taşını gediğine koyma vaktidir. VE BUNU BAŞARACAĞIZ İNŞALLAH…

 

Alemlerin rabbi olan Allah’a Yemin olsun ki, Siyonizm’in ve emperyalizmin önünde asla diz çökmeyeceğiz, asla sömürülmeyeceğiz, ezilmeyeceğiz. Vatanımızı, milletimizi, ümmeti canımızdan çok seveceğiz. Ve bileceğiz ki, Müslümanlar ancak ve ancak kardeştir. Ne aramıza örülmüş yapay sınırların, ne dillerimizin, ne ırklarımızın, ne renklerimizin, ne farklı fikirlerimizin bizi bölüp parçalamasına, yumuşak lokma haline getirip Siyonizm’e ve emperyalizme yem etmesine izin vermeyeceğiz. Ümmeti biz birleştireceğiz, zulümleri biz durduracağız, küresel EMPERYALİZME biz son vereceğiz, Hakka, Adalete ve Tevhide dayalı “Yeni bir Dünyayı” ve İttihad-ı İslam’ı biz kuracağız.

 

Tüm bunları başarmak için canla başla çalışacağız. Alemlerin Rabbi olan Allah’a ANDolsun. Bu bağlamda biz de minberimizi yapma noktasında Teşkilatlanma yapımızı genişletiyoruz. Yönetim ve İcra Kurulumuzun yanında 

a) Genç Memur-Sen

b) Adem Öğrenci Toplulukları

c) Kadın Komisyonu

d) Engelli Komisyonu

e) Emekli Memur-Sen

f) Bölge başkanlıklarımız

 

Ağabeylerimizden oluşan yüksek istişare kurullarımız ile birlikte Sendikamızın misyonuna uygun birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde çalışmalar yapacağız inşallah. Bekleyin, görecektir, duranlar yürüyeni! Sabredin, gelecektir, solmaz, pörsümez Yeni! ALLAH cc. BİRLİK, BERABERLİK ve MUHABBETİMİZİ DAİM EYLESİN İNŞALLAH. 7. Olağan Genel Kurulumuzun Gaziantep’imize, ülkemize Alem-i İslam’a ve Tüm Cihan’a barış, huzur ve mutluluğun gelmesine vesile olmasını niyaz ediyor ve hepinizi yüce Allah’a cc. emanet ediyorum” dedi.