Eğitim-Bir-Sen Üniversite Şubesi Birlik Şurası


366 | 22.10.2019
| |

Eğitim-Bir-Sen Üniversite Şubesi Birlik Şurası

18.10.2019’de Eğitim-Bir-Sen hizmet binamızda üniversite temsilciliğimiz “Birlik Şurası” üniversite personeli üyelerimizle bir araya geldi. Şura yenilen akşam yemeğinin ardından Mehmet Akif İnan toplantı salonunda üniversite temsilcimiz Prof. Dr. Habib ÖZKAN’ın açılış konuşmalarıyla başladı.

Konuşmalarında, göreve geldiklerinden bu yana gerek akademik gerekse de sosyal faaliyetler olmak üzere birçok etkinlik yaptıklarını, her zaman üyelerinin yanında olan ve üyeleriyle birlikte olmaya çalışan bir yönetim anlayışı sergilemeye çalıştıklarını anlatan Prof. Dr. Habib ÖZKAN, bundan sonra da artırarak bu faaliyetlere devam edeceklerini söyledi.

Henüz şube olamamanın mahcubiyetini yaşadıklarını ama en kısa sürede şube olmak için çalışmalara devam ettiklerini anlatan ÖZKAN, “Birlik ve beraberlik içerisinde her zaman üyelerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.”dedi.

 

Daha sonra söz alan Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Sayın Ahmet GÖK;

“Öncelikle toplantımız hayırlara vesile olsun. Bu sendika ilk kurulduğunda bir demlik çayın bir günde zor bitirildiği o günlerden sayımızın milyonlara ulaştığı bir zaman getiren rabbime hamd ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Üniversitemizin gerek akademik gerekse idare personellerine yönelik  hem özlük hem de maddi haklar bakımından, sendikamız çok ciddi çalışmaları yapılmaktadır. Bizler sendika olarak ister meb çalışanı olsun ister üniversite her zaman üyelerimizin yanında olduk.” dedi.

ÜNİVERSİTE ŞURA
Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top