Gerekirse Askeri Kamuflaj da Giyeriz...


364 | 17.10.2019
| |

Gerekirse Askeri Kamuflaj da Giyeriz.

               

              Memur-Sen ve Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, Eğitim-Bir-Sen ve Sağlık-Sen Gaziantep Şubesi başkan ve yardımcıları ile birlikte Suriye sınırında görev yapan askeri personel, emniyet ve sağlık personelleri ve diğer kamu çalışanlarına moral ziyaretinde bulundu. 

 

              Ordumuzun güney sınırımızda oluşturulmak istenen terör koridoruna karşı başlattığı Barış Pınarı Harekâtı devam ederken Memur Sen ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet GÖK, Karkamış Sınır kapısında görev yapan askerlerimiz, polislerimiz, sağlık çalışanlarımız ve tüm kamu görevlilerine yönelik moral ziyareti gerçekleştirdi.

 

              Bu ziyarette Karkamış kaymakamı Sayın Emin BAĞLI da gümrük kapısındaki makamında ziyaret edildi. İlçe Kaymakamı Emin BAĞLI bu ziyaretten dolayı başkan Ahmet GÖK nezdinde tüm Memur-Sen ailesine teşekkür ederek “Sivil toplum kuruluşlarımızın böyle bir ortamda güvenlik güçlerimizi ve kamu çalışanlarımızı  ziyaret ederek moral vermelerini önemsiyoruz.” dedi

               

               Memur Sen ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet GÖK, ve Sağlık-Sen Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı sınırda görev yapan çalışanlara baklava ikramında bulundu.

 

               Başkan Gök, sınırdaki askerlerimize;  “Buradaki sağlık çalışanlarını ziyaret  ederken 112 kıyafeti giydik, gerektiğinde askeri kamuflaj giymeye de hazırız. dedi. Tüm Memur-Sen ailesinin askerimizin  yanında ve her an cephede ülkemizin varlığına ve birliğine göz diken terör örgütlerine karşı savaşmaya hazır olduğunu ifade eden Gök,  söz konusu vatansa gerisi teferruattır. Allah cc. Askerimizi, polisimizi ve tüm güvenlik güçlerimizi esirgesin, korusun ve Ordumuza zaferler nasip eylesin inşallah.” dedi.

 

                 Sınırda çalışan sağlık personellerine ziyarette de Sağlık-Sen Şube Başkanı Mehmet Ali Arayıcı: “Şanlı ordumuz Suriye’de destanlar yazarken sizler de cephe gerisinde çok önemli bir görevi ifa ediyorsunuz. Allah yar ve yardımcınız olsun, hiçbirinizin ayağına taş değmesin.” şeklinde konuştu.

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top