İL DİVAN KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.


365 | 23.09.2019
| |

EĞİTİM-BİR-SEN DE İL DİVAN KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Eğitim-Bir-Sen Gaziantep şubesi İl Divan Kurulu Toplantısı yapıldı. Divan toplantısına Eğitim-Bir-Sen Genel Merkezi adına Genel Başkan Yardımcısı Mithat SEVİN katıldı.

Divan Kurulu başkanlığını Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet GÖK yaptı.Toplantıda bütün ilçe temsilcilikleriyle üniversite şubesi hazır bulundu.

Özellikle toplu sözleşmenin damgasını vurduğu toplantıda toplu sözleşmede yaşananların anlatıldığı sinevizyon gösteriminin ardından temsilcilik raporlarının sunulduğu toplantıda Şube Başkanı Ahmet GÖK;

" Özellikle eğitimde çalışanların sorunları başta olmak üzere bütün memurların özlük ve mali haklarının korunması için özelde Gaziantep genelde ise tüm ülkedeki üyelerimiz için daha çok çalışıp mücadele edeceğiz. Amacımız her zaman devletimizin birlik, beraberlik ve bekası olmuştur. Ülkemizin bize ne zaman ihtiyacı olmuşsa Eğitim-Bir-Sen ailesi olarak her zaman ön saflarda olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz." dedi.  

Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mithat SEVİN ise,

Özellikle toplu sözleşme sürecinde yaşananları ve memurlara adaletli bir ücretin hükümet tarafından sunulmadığını, buna yetkili sendika olarak imza atmamızın mümkün olmadığından dolayı görüşmelerden uzlaşının çıkmadığını söyledi.

divan 2019
Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top