Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesi Şahinbey İlçesi 1. Grup İşyeri Temsilciler Eğitimi Toplantısı yapıldı.


428 | 23.09.2019
| |

Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesi Şahinbey İlçesi 1. Grup İşyeri Temsilciler Eğitimi Toplantısı yapıldı. Toplantı çok amaçlı salonda kahvaltı programıyla başladı ve daha sonra Mehmet Akif İnan konferans salonuna geçildi. Buradaki eğitim programı Şahinbey  temsilcimiz Hulusi GÜRBÜZ’ün açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra 5. Dönem Toplu Sözleşme süreci videosu izlendi. Ardından kürsüye çıkan Şube Başkanı Ahmet GÖK;

5. Dönem Toplu Sözleşme sürecinde Genel Merkezimizin tutumu ve Genel Başkanımız Sayın Ali YALÇIN ve tüm hizmet kolları başkanlarının olağanüstü gayretlerini ve buna karşılık Kamu İşveren Heyeti ve Hakem Kurulu’nun memurların haklı taleplerini doğru analiz edemediğini söyledi.

İşyeri temsilcilerinin sendikamızın uç beyleri olduğunu,  genel merkezimizi ve şubemizi temsil ettiklerini, bu nedenden dolayı her zaman güler yüzlü, nazik ve üyelerle diyalog halinde olmaları gerektiğini söyledi. İş yeri temsilcilerimizin sosyal medyayı çok iyi kullanmaları gerektiğinin altını çizen şube başkanımız, özellikle twetter ve facebook sayfalarımızın ve Genel Başkanımız Sayın Ali YALÇIN’ın iyi takip edilmesi gerektiğini ve son zamanlarda yaşanan toplu sözleşme sürecinin üyelerimize iyi anlatılması gerektiğini vurguladı.

Şube Başkanımız Sayın Ahmet Gök’ün konuşmalarından sonra;

Şube Sekreteri Eyüp Güneş : Motif Kart,

Hukuk ve Mevzuat sekreteri Mustafa Uğur Özdal : Temsil ve İletişim

Teşkilat Sekreteri Mehmet DEMİR: Teşkilat Kültürü

Basın Yayın Sekreteri Yasin VIRIT:  Medya konularını işyeri temsilcilerine anlatarak eğitimin ilk ayağını gerçekleştirmiş oldu.

işyer, temsilci 2019
Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top